Depilacja laserowa Szczecin

Medycyna estetyczna to dział nauki, który zajmuje się zarówno badaniem i pielęgnacją urody, jak i zabiegami mającymi na celu przywrócić bądź wykreować ciekawy wygląd. Odróżnia się od kosmetyki zastosowaniem medykamentów oraz wykonywaniem zabiegów przez lekarzy. Z każdym rokiem staje się coraz to bardziej popularna pośród społeczeństwa, a techniki i stosowane preparaty ciągle ewoluują. Zabiegi odbywają się w specjalistycznych gabinetach, przeprowadzane przez lekarzy posiadających adekwatne kwalifikacje. Specjaliści przed faktycznym podjęciem decyzji odnośnie wyboru zabiegu prowadzą z pacjentem wywiad. Ma on na celu dogłębne poznanie problemu, a następnie – wyłonienie najlepszej opcji na jego wyeliminowanie. Jednymi z najczęściej wybieranych usług w zakresie medycyny estetycznej są:

1. Powiększanie ust.

W kwestii urody, za jedną z ważnych cech uważa się duże, ponętne wargi. Jednakże dzięki rozwojowi technik stosowanych w medycynie estetycznej i samemu oswojeniu się społeczeństwa z ideą korygowania urody modne stają się łagodne polepszenia. Naturalny wygląd można uzyskać dzięki zastosowaniu kwasu hialuronowego. Jeszcze inną opcją jest wykorzystanie do powiększenia własnego tłuszczu klientki, Jest to opcja charakteryzująca się także naturalnością, trwałością jak i bezpieczeństwem. Powiększanie ust Szczecin proponuje w kilku profesjonalnych gabinetach na terenie miasta.

2. Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym.

W przeciwieństwie do botoksu, kwas hialuronowy (hialuronic acid) to substancja występująca w naszym organizmie, odpowiedzialna za wiązanie wody w skórze oraz jej nawilżenie. Dwa podstawowe rodzaje kwasu to nieusieciowany oraz usieciowany. Ten pierwszy wykorzystywany jest w zabiegach przede wszystkim do poprawy nawilżenia skóry. Jego trwałość w tkance to od kilku dni do miesiąca. Natomiast kwas hialuronowy usieciowany z powodu swojej wytrzymałości pełni funkcję wypełnienia. Zabieg polega na uzupełnieniu tkanki kwasem w celu spłycenia bruzd. Można go stosować w każdym miejscu ciała, ale najczęściej wykorzystuje się go do poprawy ust, policzków oraz bruzd nosowo-wargowych. W tkance pozostaje na 6 – 18 miesięcy.

3. Depilacja laserowa.

Zabiegi depilacji laserowej różnią się od siebie w zależności od zastosowanego lasera. Jednakże cechami, które łączą wszystkie typy takiego pozbywania się owłosienia są: bezbolesność, choć u niektórych pojawić się mogą delikatne reakcje skórne, oraz trwałość. Medycyna estetyczna Szczecinie staje się coraz popularniejsza, jak w całej Polsce. Dlatego depilacja laserowa Szczecin wykonuje w wielu gabinetach.