Szkolenia na spychacze

Rozwój zawodowy jest istotny w każdej branży, jednakże branża budowlana jest na to szczególnie wrażliwa. Dlaczego? Dlatego że obecnie pracownik z dobrymi kwalifikacjami jest prawdziwym skarbem. Szkolenie zawodowe to recepta na to, jak zostać odpowiednio opłacanym, docenianym pracownikiem. Które wybrać?

Szkolenia na wózki widłowe

Podczas kursu dowiesz się, jak prawidłowo i bezpiecznie posługiwać się widłami, a także nauczysz się budowy tego pojazdu. Szkolenia na wózki widłowe pomagają uzyskać kompetencje do pracy w magazynach i różnego rodzaju składach budowlanych. Do głównych zadań operatora należy przewóz i składowanie ładunków. Dokumenty uzyskane po ukończeniu kursu są honorowane na terenie praktycznie całej Unii Europejskiej. Co więcej, posiadanie uprawnień na wózki widłowe nie ogranicza Cię do konkretnej branży. Możesz pracować dla sieci dyskontów albo w magazynie części motoryzacyjnych. Wybór należy do Ciebie!

Szkolenia na koparki

Nauczysz się od postaw obsługi koparki a także poznasz najważniejsze zaganiania z zakresu BHP. Operator koparki jest pożądanym pracownikiem, dlatego że jego umiejętności są wykorzystywane przy budowie dróg, w żwirowniach, podczas odśnieżania, przeładunku i wielu innych. Będziesz zajmował się m.in. załadunkiem, przemieszczaniem i przenoszeniem ładunku takiego, jak masa ziemna bądź urobek. Obecnie operator koparki jest potrzebny przy w budowie mieszkań. Ze względu na swoisty boom na rynku deweloperskim, jest wielkie zapotrzebowanie na tego typu pracowników. W związku z tym jest to zawód przyszłościowy a szkolenia na koparki to przepis na stabilną i dobrze płatną pracę.

Szkolenia na spychacze

To kolejny kurs, który otwiera szeroki wachlarz możliwości zawodowych. W czasie jego trwania poznasz budowę spychacza oraz sposób jego obsługi. Dowiesz się też, jak bezpiecznie wykonywać prace z jego użyciem. Po ukończeniu szkolenia uzyskasz kompetencje do pracy przy budowie dróg, w branży wodno-kanalizacyjnych oraz w żwirowniach, czy piaskowniach. Pracując jako operator spycharki będziesz miał bezpośredni nadzór nad przebiegiem robót budowlanych. Do Twoich obowiązków będzie należało zbieranie wierzchniej warstwy gruntu albo wręcz przeciwnie, będziesz rozsypywał kruszywo stanowiące podbudowę dla drogi.