Jak skompletować wyprawkę przed porodem?

Jest wiele przyjemności w kompletowaniu wyprawki dla noworodka – w chodzeniu po sklepach, dotykaniu z rozrzewnieniem ubranek dziecięcych, pieluszek, zabawek, jest w tym wiele z sentymentalizmu, ale czasami… niektóre mamy nie mają na takie zakupy ani czasu, ani ochoty. Wtedy w grę wchodzą zakupy online. W domowym zaciszu można z równą przyjemnością – no, może prócz tej dotykowej – skompletować wszystko, co potrzebne przed narodzinami dziecka.

Co na przykład? Oczywiście zestaw pieluszek, choćby flanelowych, ubranek, pluszaków, gryzaków i tak dalej – od tego wszystkiego są zakupy. Online ma tę przewagę nad offline, że możemy zaoszczędzić nieco grosza – niestety, sklepy stacjonarne potrafią być bardzo drogie!

Można również zaoszczędzić wiele czasu, ponieważ buszowanie w sklepach dziecięcych niechybnie grozi… utknięciem w nich na dobre! Wszystko jest przecież takie słodkie i urocze. Niestety, takie zakupy, online, oczywiście, pozbawione są tego uczuciowego elementu, a raczej jest on w nich nieco zubożony – widokiem na rzecz dotyku.