Catering sportowy – wygodne rozwiązanie dla aktywnych!

Będąc sportowcem masz świadomość, jak ważna dla twojej kondycji i kariery jest odpowiednia dieta. Jeżeli gotowanie nie jest jednak twoją pasją i nie lubisz tracić czasu w kuchni, weź pod uwagę catering sportowy. To sprawdzone i wygodne rozwiązanie, które z pewnością ułatwi ci osiąganie zamierzonych celów treningowych.

Dla kogo jest catering sportowy?

Catering sportowy to dieta opracowana z myślą o osobach regularnie trenujących. Posiłki są tak zbilansowane, by dostarczyć do organizmu optymalną ilość makro i mikroskładników. Catering sportowy ma za zadanie wspomagać regenerację powysiłkową oraz wspiera osiągnięcie zamierzonych celów treningowych. To dieta pudełkowa, która pomoże w zbudowaniu beztłuszczowej masy mięśniowej. W codziennym jadłospisie oferowane są posiłki tak zbilansowane, by zawierały pozycje typowo przed jak i potreningowe.

Dlaczego catering sportowy to dobra inwestycja?

Będąc sportowcem warto wybrać catering sportowy. Każdego dnia pod twoje drzwi trafi pięć pełnowartościowych posiłków, które będą nie tylko sycące, ale również bardzo smaczne. Co warte podkreślenia, catering sportowy bazuje na wysokiej jakości produktach spożywczych. Są to mięsa, warzywa i owoce pochodzące od lokalnych dostawców. Catering sportowy spowoduje, że będziesz miał/miała dla siebie więcej wolnego czasu. Nie trzeba będzie bowiem stać przy garnkach, a także robić zakupów i sprzątać po gotowaniu.

Czy dieta pudełkowa jest droga?

Dieta pudełkowa to nie jest wydatek, na który może pozwolić sobie każdy. Jeżeli jesteś jednak sportowcem, który ćwiczy regularnie, catering sportowy będzie wybawieniem. Opracowanie zbilansowanej diety dla sportowca oraz zakup wszystkich niezbędnych produktów spożywczych potrzebnych do przygotowywania potraw, jest cenowo porównywalne do tego ile kosztuje dieta pudełkowa.

Catering sportowy od FitApetit

W Polsce nie brakuje firm oferujących catering sportowy. Co więc należy brać pod uwagę wybierając jedną z nich? Przede wszystkim warto wybrać taką firmę, która działa lokalnie. Dzięki temu będziesz miał/a pewność, że twoje posiłki są świeże. Firmą cateringową, której możesz zaufać jest Fit Apetit. To kuchnia, która na co dzień współpracuje z trenerami personalnymi i sportowcami. Wszystkie diety opracowywane są przez dietetyków, którzy dostosowują posiłki do potrzeb klienta. Fit Apetit działa w wielu polskich miastach, zarówno tych dużych, jak i mniejszych. Dowozi m.in. do Warszawy, Krakowa, Łodzi czy Poznania, ale też do Nowego Tomyśla, Grodziska Wielkopolskiego, Zbąszynka, Lwówka i Opalenicy.