Love Moschino torebka

Sezon wiosna 2022 za pasem i kreatorzy mody już zacierają ręce aby pokazać jakie będą dominujące trendy w świecie mody. Na pierwszy plan wychodzi jak zwykle moda kobieca, a razem z nią odzież damska i modne, luksusowe dodatki. Jedną z największych inspiracji dla świata mody jest od zawsze w zasadzie natura. Nie jest więc niespodzianką, że kiedy na dworze pełno jest jasnych kolorów oraz pasteli, taka jest także moda. Ten rok, jak wskazują na to zapowiedzi największych kreatorów i domów mody, nie będzie wcale wyjątkiem od reguły. Na pewno na parkietach królować będą obfite odcienie mandarynki, fuksji i limonki, a prawdziwą furorę mogą zrobić sukienki w kolorze hibiskusa.

Jednak to nie wszystko!

Niezwykle atrakcyjnie zapowiada się najnowsza kolekcja, która podbije tej wiosny wybiegi europejskie, pochodząca wprost z gorącej Hiszpanii, a dokładniej rzecz biorąc z Barcelony. Chodzi tutaj o oryginalne jak zawsze pomysły projektantów z firmy Desigual. Jeśli chodzi o Desigual sukienki zawsze zaskakiwały swoim designem, kolorami oraz fasonem. Marzenie założyciela tej firmy, szwajcarskiego biznesmena Thomasa Meyera: „ubierać ludzi w inny sposób” odnajduje odzwierciedlenie w najnowszej kolekcji wiosennej. Na sukienkach dominują motywy kwietne i wielobarwne, pstrokate i jasne wzory. Florystyka w połączeniu z ciepłymi słonecznymi barwami oraz figurowymi przedstawieniami rozśpiewanych ptaków, emanacją spontanicznością oraz pasją do życia.

Moda wiosenna to nie tylko odzież i sukienki

Niezmiernie istotne są dodatkowe akcesoria do stroju. Tutaj kontratak następuje ze strony niezawodnej firmy Love Moschino, włoskiego dla odmiany domu mody, który powstał w połowie lat osiemdziesiątych w Mediolanie. Włoscy kreatorzy mody też nie zasypują gruszek w popiele i szykują prawdziwe „wow” na sezon wiosna 2022. Ta firma znana jest nie tylko z ubierania Kylie Minogue bądź Madonny, lecz właśnie z ekskluzywnych dodatków do ubrań takich jak dodatków, takich jak biżuteria, zegarki czy torebki. Skupmy się na ostatniej pozycji. Jeżeli chodzi o markę Love Moschino torebka to klasyka w połączeniu z funkcjonalnością i świetne uzupełnienie każdej stylizacji modnej damy. Na wiosnę zapowiedziano już nowe modele kuszące designem oraz szykiem.