Nowy portal lofciam.pl?

Lofciam.pl to portal internetowy skupiający pisarzy, których celem jest podzielenie się swoją wiedzą. Koniecznie trzeba podkreślić, że miejsce tutaj będzie w stanie odnaleźć praktycznie każda osoba zaangażowana w tworzenie internetu. Ponadto warto posiadać świadomość, że portal pozwala na podpisywanie się praktycznie pod każdym z artykułów. W ten sposób możliwe jest promowanie siebie jako profesjonalisty w danej dziedzinie. Dana osoba może również promować własny blog.

Możliwe jest nie tylko dzielenie się najnowszymi informacjami czy wiedzą z danej dziedziny przez użytkowników, ale także reklamowanie swoich blogów czy stron tematycznych. Osoba, która regularnie będzie publikowała wysokiej jakości artykuły na stronie lofciam.pl zdobędzie grono czytelników, którzy z pewnością będą chcieli czytać zdecydowanie więcej publikacji pisanych przez danego autora.

Można w publikacji na lofciam.pl wstawić link do swojej strony internetowej czy bloga. W ten sposób zdecydowanie więcej osób może się o nich dowiedzieć. Oczywiście zalecane jest pisanie najwyższej możliwej jakości tekstów na omawianym portalu. Tylko w ten sposób można zdobyć fanów czy czytelników.

Nie warto tworzyć tylko i wyłącznie niskiej jakości teksów, które mają na celu promowanie własnego bloga. Działanie może bowiem odnieść zupełnie odwrotny skutek do planowanego. Czytelnicy nie będą bowiem zainteresowani odwiedzaniem strony internetowej, której autor redaguje słabe treści.

Bardzo dobrym rozwiązaniem jest stworzenie wysokiej jakości artykułu np. na 2500 znaków z zaznaczeniem, że więcej informacji na ten temat można uzyskać na stronie internetowej autora, a następnie podać link do swojej strony internetowej.

Bardzo często dochodzi do sytuacji, że dana osoba zupełnie bezinteresownie publikuje artykuły na lofciam.pl. W momencie, gdy widzi bardzo pozytywne komentarze zachęcające do działania w tym kierunku, podejmuje decyzję o założeniu własnego bloga tematycznego. Oczywiście wówczas wspomniana osoba nadal publikuje materiały na lofciam.pl. Jest to zatem doskonałe rozwiązanie dla osób, które jeszcze nie są do końca pewne czy powinny założyć własną stronę internetową. Jak wiadomo nie każdy jest pewny, że jego artykuły będą czytane.