Opalanie natryskowe – hit czy kit?

Opalanie natryskowe to najnowszy hit polskiego rynku kosmetycznego. To nic innego, jak pokrywanie ciała preparatem nadającym skórze piękny, brązowy kolor. Atutem takiego opalania jest to, że odbywa się całkowicie bez obecności szkodliwego promieniowania UV. Tradycyjne opalanie nie jest w stanie opalić ciała tak dokładnie jak robi to kabina podczas natrysku, ponieważ daje możliwość dotarcia do każdego zakamarka ciała. Jedna taka sesja daje efekty porównywalne do sześciu wizyt na tradycyjnym łóżku opalającym w solarium.

Co powinien posiadać salon świadczący takie usługi?

Kabina do opalania natryskowego to podstawa. Czas przebywania w takiej kabinie to czasami tylko 30 sekund! Innowacyjne obrotowe dysze gwarantują prostą, lecz dokładną aplikację preparatu.

Jakie kosmetyki są potrzebne, by dokładnie wykonać zabieg opalania natryskowego i móc cieszyć się pełnowymiarowymi efektami?

Płyny do opalania natryskowego to temat rzeka. Rynek oferuje rozmaite produkty, przeznaczone do wszystkich typów cery i jej koloru wyjściowego. W większości roślinne składniki odżywcze takich preparatów są w pełni bezpieczne i właściwe dla nawet wymagającej i delikatnej cery. Można je stosować nawet mając niedoskonałości takie jak wypryski, gdyż nie zapychają skóry. Obszerna gama kolorystyczna pozwoli na dobór preparatu dla każdej skóry. Nawet blada cera znajdzie coś dla siebie, tak by cieszyć się nieprzesadzonym efektem, bez efektu lepkości na skórze, co często jest efektem użycia tradycyjnego samoopalacza.

Plusem opalania natryskowego jest także intymność podczas zabiegu, ponieważ do kabiny wchodzimy sami, nie jest potrzebna nam do tego kosmetyczka. Możemy w pełni komfortowego poczuć się, dlatego że nikt nie będzie miał dostępu do kabiny w czasie opalania. Zestawy szkoleniowe do opalania natryskowego pozwolą w pełni zapoznać się z korzyściami tego typu nadawania koloru skórze. Takie zestawy dostępne w internecie umożliwiają rozpocząć przygodę z opalaniem i dają szansę na wybór właściwej firmy, z którą warto podjąć współpracę. Opalanie natryskowe to doskonały pomysł na biznes, ponieważ każdy marzy o pięknym i opalonym ciele. Już dzisiaj poznaj się z dostępnymi ofertami i wybierz coś dla siebie!