Zabezpiecz swój telefon!

Ciężko dzisiaj wyobrazić sobie aby ktoś miał smartfona dłuższy czas, a nie posiadał do niego jakiegokolwiek ładnego pokrowca. W internecie można znaleźć ogromną ilość ofert dotyczących etui do telefonów. Niczym powódź zalewają nas oferty różnorodnych sprzedawców. Mało jest etui uniwersalnych, obecnie większość z nich produkowana jest z myślą o jednym, konkretnym modelu.

Poszukując tego produktu w sieci, możemy dostrzec po kolei np.: „etui Samsung A51”, „etui Redmi Note 9”, „etui do Huawei P30 Pro”, wszystkie w najróżniejszych wzorach i we wszystkich znanych człowiekowi kolorach. Każdy może znaleźć coś co do niego przemówi. Trójwymiarową podobiznę idola, uroczy rysunek kotka, a nawet kadr sceny z ulubionego filmu. Niektórzy usługodawcy oferują możliwość spersonalizowania własnego pokrowca, więc nic nie stoi na przeszkodzie abyśmy na odwrocie telefonu mieli własnoręcznie wykonane zdjęcie, np. twarz ukochanej osoby. W sklepach można dodatkowo znaleźć takie, które spełniają funkcję nie tylko estetyczną, ale i praktyczną. Oprócz klasycznych, „ochronnych” casów chroniących nasz aparat przed zarysowaniami da się odszukać etui z nóżką podtrzymującą telefon w pionowej pozycji, doskonały dla fanów oglądania rozmaitych filmów na małym ekranie telefonu. Pancerne jak czołg, stylowe, sportowe, dla dzieci, wachlarz ofert rzeczywiście zdaje się nie mieć końca. Wielu osobom ciężko jest odnaleźć się pośród tylu różnorodnych gadżetów. Może się to wydać dziwne, bo przecież chodzi tu jedynie o kawałek plastiku, czy innego materiału nakładanego na telefon. Znam wiele osób, które etui traktują jak swego rodzaju „schowek” na przeróżne płaskie rzeczy, jak legitymację, czy nawet kartę płatniczą, ot co można wymyślić przy odrobinie kreatywnego myślenia z takim niepozornym przedmiotem!

Napiszę to jeszcze raz, aby nie ulegało to żadnej wątpliwości: każdy, poczynając od dziecka, które dopiero co dostało swój pierwszy telefon, przez fanatyka wędkarstwa i jego żonę, miłośniczkę muzyki jazzowej, na dziadkach kończąc znajdzie coś co mu się spodoba. Możliwości wyboru na chwilę obecną są praktycznie nieskończone i cały czas przybywa ich coraz więcej i więcej. Prawdę mówiąc, sam rozmyślam nad zakupem nowego, ale ciężko się zdecydować.