Piękna opalenizna przez cały rok

Jesteś fanem upałów i lata, dobija Cię wizja coraz krótszych dni i braku dostatecznej ilości słońca? Jeśli zastanawiasz się jak zachować namiastkę lata i nadal czuć się jak na wakacjach, z pewnością zaciekawi Cię opalanie natryskowe. A może pracujesz w salarium i Twoim celem jest zainwestowanie w szkolenie z opalania natryskowego? Z pewnością przyda Ci się kabina do opalania natryskowego. Jest to kluczowy sprzęt, który należy nabyć, jeśli planujesz poszerzyć ofertę Twojego salonu w opalanie natryskowe.

Kabina do opalania natryskowego powinna być komfortowa w użyciu zarówno dla pracownika jak i klienta. Najlepiej by było, gdyby kabina była półotwarta. Zapewni to nabranie powietrza klientowi i wstrzymanie go na czas natrysku. Warto zainwestować w dodatkowe zestawy szkoleniowe do opalania natryskowego w celu przeszkolenia innych pracowników i aby zabieg był wykonywany w pełni profesjonalnie, a efekt końcowy był zachwycający. Opalanie natryskowe jest doskonałym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy pragną mieć zdrowo wyglądającą opaleniznę oraz nie mogą korzystać z tradycyjnego solarium. Zabieg opalania natryskowego jest świetnym rozwiązaniem dla osób w każdym wieku, dla kobiet w ciąży, karmiących piersią, a także dla osób ze zmianami skórnymi. Zabieg nie jest skomplikowany, jednak dobrze się do niego odpowiednio przygotować. Na dobę przed zabiegiem warto wykonać peeling całego ciała, zwłaszcza miejsc z grubszą warstwą skóry – łokcie, kolana, miejsca wokół nosa. Zapewni to równomiernie rozłożoną opaleniznę. Również na dobę przed zabiegiem powinno zrezygnować się z depilacji, szczególnie tych bardziej agresywnych dla skóry jak wosk. Komfort klienta jest najistotniejszy, dlatego to od niego zależy, czy woli przystąpić do opalenizny nago czy w bieliźnie.

Istotne jest, aby wybrać się do salonu, w którym pracownicy posiadają ukończone szkolenie z opalania natryskowego, tak aby mieć gwarancję porządnie wykonanego zabiegu. Opalanie natryskowe jest coraz chętniej wybierane, gdyż jest w pełni bezpieczne, nieinwazyjne i dodatkowo wygląda oszałamiająco. Niezależnie jaką moc opalenizny wybierzesz, możesz mieć pewność, że będziesz wyglądać jak po powrocie z wakacji w ciepłych krajach.