System szuflad Merivobox

Firma Blum to austriacka firma specjalizująca się w produkcji okuć do mebli. Ich reprezentatywnym elementem jest wysoka jakość wykonania, co znajduje swoje potwierdzenie w dożywotniej gwarancji od producenta.

Merivobox Blum – co to właściwie jest?

Najłatwiej opisać to jako platformę do montażu szuflad. Charakterystycznym elementem systemu jest uniwersalność oraz minimalistyczny design. Prawdziwy sekret tkwi jednakże w profilu prowadnicy. Jej nowa budowa umożliwia zbudowanie różnych szuflad przy takim samym systemie montażowym. Uniwersalne prowadnice sprawdzą się zarówno przy standardowych, wewnętrznych, jak i szufladach z wysokim czołem.

Dlaczego szuflady Merivobox od Blum są takie szczególne?

Choć charakteryzują się prostotą, to dają wiele możliwości. Bok szuflady jest jednocześnie jej ramą i w zależności od upodobań można wybrać opcję z relingiem, z metalowym bokiem albo z przeszkleniem. Do tego występują w trzech wariantach kolorystycznych: Jedwabiście Biały Mat, Szary Indium Mat i Antracyt.

Jeżeli chodzi o fronty, w przypadku konieczności ich wymiany, procedura jest bardzo prosta. To stąd, że niezależnie od wybranego wariantu, zarówno pozycja mocowań, jak i miejsce wiercenia są takie same. Co więcej, wykorzystując opcję zatrzymania szuflady, wymiana frontu będzie możliwa nawet wtedy, kiedy została ona już zamontowana. Nawet jedna osoba poradzi sobie z tą czynnością. Co to daje? Prosta wymiana frontów i blatu owocuje wrażeniem całkiem nowej kuchni, bez przymusy zmiany jej dotychczasowej funkcjonalności.

Dlaczego jeszcze warto mieć system Merivobox Blum?

Firma wprowadzając na rynek system szuflad Merivobox wykorzystała swoje dotychczasowe, przetestowane technologie. Szuflady są kompatybilne z rozwiązaniami takimi, jak: Blumotion, Tip-on Blumotion bądź Dervo-drive. Blumotion zapewnia cichy domyk, Tip-on Blumotion gwarantuje otwarcie szuflady poprzez naciśnięcie na jej front a Servo-drive to otwieranie szuflady przy pomocy zasilania elektrycznego.

Gdzie można stosować szuflady Merivobox od Blum?

System znajdzie swoje zastosowanie w całym mieszkaniu. Wystarczy skorzystać z systemów organizacji Ambia-Line a szuflada stanie się idealnym organizerem na akcesoria biurowe albo kosmetyki w szafce łazienkowej. A to jedynie dwie z wielu opcji.