Jeździk i hulajnoga w jednym

Hulajnoga czy jeździk? Dużo rodziców się nad tym zastanawia, co jest lepsze dla dziecka, ale jednocześnie dużo rodziców, też nie chce zagracać swojego mieszkania, tyloma gadżetami. I tutaj z rozwiązaniem przychodzi firma ScootAndRide, która ma bardzo fajną propozycję, gdyż dała możliwość, by połączyć dla dziecka hulajnogę wraz z jeździkiem. Dzięki temu rodzice po pierwsze zaoszczędzą pieniądze na dwie zabawki, a dodatkowo również ów urządzenie, będzie zajmować mniej miejsca w domu.

Rabat na produkty ScootAndRide

Warto wspomnieć, że ScootAndRide rabat daje na swoje rzeczy dla dzieci. Rabat jeździk i hulajnoga ScootAndRide pozwoli na to, by dziecko mogło dostać bardzo fajny sprzęt, akurat idealnie dopasowany na teraźniejszą pogodę. Kod rabatowy ScootAndRide wyskakuje od razu po wejściu na stronę. Dzięki rabatowi cena jest bardzo atrakcyjna, jak na takie urządzenie – jest to bardzo korzystne. Warto dodać, że ów jeździk i hulajnoga 2w1 jest dostępny w kilku kolorach między innymi w zielonym, niebieskim, różowym, żółtym, kremowo-szarym, ciemnozielonym, szaroniebieskim, czy nawet pomarańczowo – różowym. Ważną cechą tego sprzętu, jest fakt, iż hulajnoga-jeździk rośnie wraz z dzieckiem. Najpierw dziecko zaczyna od jeździka, a później, gdy nauczy się już chodzić, może przejść na hulajnogę. Także od razu jest plus tej firmy, że jej sprzęty wystarczają na przynajmniej od roku do pięciu lat. Co za tym idzie, są trwałe i bezpieczne dla dziecka. Hulajnoga jest zrobiona z trwałego materiału. Dodatkową zaletą tego urządzenia jest to, iż firma dba o bezpieczeństwo dziecka, gdyż dali nawet uchwyty i ramę kierownicy, które zapobiegną temu, by dziecku w czasie jazdy ześliznęła się rączka. Oczywiście każda hulajnoga firmy ScootAndRide ma gwarancję.

Jeździk, czy hulajnoga?

Kolejnym udogodnieniem jest fakt, iż wszystkie czynności, które się będzie robić przy tej hulajnodze, nie będą od rodzica wymagać użycia żadnych narzędzi. Jest bardzo łatwa obsługa zamiany z jeździka na hulajnogę za pomocą jednego guzika, co zaoszczędzi również dużo czasu rodzica i nerwów. Są trzy poziomy wysokości. Także zakup tego jeździka – hulajnogi jest bardzo dobrą inwestycją, gdyż dziecko będzie z niej korzystać na kilka wakacji, jak i w ciągu roku, jeśli pozwoli pogoda.