Odpowiedni termos dla dziecka

Termos dla dzieci z oferty Bebetu to sposób na zapewnienie im ciepłej herbaty zimą, czy chłodnego napoju na jesień lub wczesną wiosną. Dodatkowo można zdecydować się na termosy do szkoły, które pozwalają przechowywać i przenosić przekąski. To sposób na zabezpieczenie ciepłych, czy zimnych posiłków, co sprawi, że będą one świeże i smaczne. Dziecko może również znacznie łatwiej spakować jedzenie do plecaka. W termosie z naszej oferty przekąski będą odpowiednio zabezpieczone w sposób, który ograniczy ryzyko zabrudzenia podręczników.

Jak wybrać odpowiedni termos do szkoły?

W naszym sklepie dostępne są różne modele termosów. Rodzice wybierający termosy często zadają sobie pytanie, jaki termos do przedszkola?

Przy wybieraniu termosów trzeba zwrócić uwagę na takie cechy, jak:

  • pojemność,
  • łatwość otwierania,
  • ergonomia,
  • wygląd,
  • czas utrzymywania temperatury jedzenia czy napojów.

Dla dzieci w wieku przedszkolnym, czy we wczesnym wieku szkolnym, znacznie lepszym rozwiązaniem może być zdecydowanie się na termosy do przedszkola w wersji, w której napoje pije się w bezpośredni sposób. Natomiast na produkty z dodatkowym kubkiem, do którego można nalać płyn, warto decydować się w przypadku starszych dzieci. Pojemność wybieranego termosu zależy od tego, ile maluchy piją w tracie przebywania w szkole, czy przedszkolu, a także jak długo trwają zajęcia. Standardowy termos do szkoły mają pojemność około pół litra, ale można decydować się również na większe i mniejsze modele. Nie można zapominać, że im większy produkt, tym większa jego waga. Dobrze jest wybierać zatem takie termosy na jedzenie do szkoły, które są również łatwe w otwieraniu. Zwłaszcza w modelach z kubkiem, lepiej postawić na system otwierania typu klik-klak. Natomiast w kontekście utrzymywania temperatury, najlepsze propozycje są w stanie zapewnić, że temperatura napoju nie spadnie więcej, niż 10 stopni Celsjusza po mniej więcej sześciu godzinach.

W naszej ofercie posiadamy między innymi:

  • akcesoria w postaci dodatkowych słomek, strunowych torebek, osłon na bidon,
  • termosy do przedszkola, szkoły,
  • bidony,
  • tzw. lanczówki.

Oferujemy praktyczne i funkcjonalne termosy, które idealnie nadają się nie tylko do szkoły czy przedszkola, ale również na spacer, piknik czy wyjazd wakacyjny.